CNC élhajlító-gépkezelő munkakörbe keresünk munkavállalót Kisfaludra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kisfalud
2018. 04. 17. 15:43

Kisfaludra a Mayer Bt. keres CNC élhajlító-gépkezelő munkakörbe munkavállalót.

Főbb feladatok, munkák:

  • Lemezalkatrészek rajz szerinti meghajlítása program alapján
  • Hajlítási programok elkészítése
  • Alkatrészek ellenőrzése és a munkafolyamatok dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Műszaki rajz ismeret
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőségorientált gondolkodás és igényes munkavégzés
  • Több műszakos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Két-három műszak esetén műszakpótlék
  • Év végi prémium – utazási hozzájárulás
  • Munkaruha és munkacipő biztosítása
  • Hosszú távú munkalehetőség,határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Családias munkakörnyezet
  • Továbbképzések támogatása – azonnali kezdési lehetőség

Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajzzal a kriszitna.kiss@mayer-gbt.hu címen lehet, valamint előzetes telefonos egyeztetést követően személyesen, dr. Kiss Krisztinánál, Tel.: +36-96/547-810.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése