Adminisztráció, irodai munka

Irodavezető munkakörbe kollégát keresünk Kapuvár és könyékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kapuvár és környéke
2018. 04. 17. 21:45

Irodavezető

FELADATOK:

• Általános irodai, adminisztratív feladatok ellátása

• Számlázás

• Elektronikus levelezés

• Irodai eszközök beszerzése

• Logisztika (futárrendelés, csomagolás)

• Könyvelési anyagok rendszerezése, előkészítése, könyvelővel való kapcsolattartás

• Utalások, banki ügyintézés (netbank)

ELVÁRÁSAINK:

• Magabiztos internet és irodai szoftver használat (Word, Excel)

• Min. középfokú végzettség (célszerűen közgazdasági)

• Problémamegoldó szemlélet

• Megbízható, szorgalmas, precíz, munkájára igényes, vidám személyiség

ELŐNYT JELENT:

• Felsőfokú végzettség

• Angol nyelvtudás

• Logisztikai vállalatnál szerzett tapasztalat

• Bankban szerzett tapasztalat

• Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

• Laptopok iránti érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK:

• Barátságos, nyugodt, kulturált munkakörnyezet

• Rugalmas munkaidő

• Prémium

• Viszonylag rugalmas, 4 vagy 8 órás munkaidő

Önéletrajzodat, bemutatkozásodat kérlek az info@kocsisinformatika.hu címre juttasd el a nettó fizetési igényedet feltüntetve.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése