Szakmunka

Kisfaludon keresünk hegesztő, hegesztőrobot kezelő szakmunkás munkatársat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kisfalud
2018. 06. 13. 15:45

A Mayer Ipari és Kereskedelmi Bt. több mint 20 éve alakult Kisfaludon a német tulajdonú Mayer csoport részeként. Modern gyárunkban közel 3000 m2 területen termelünk egyedülálló gyártási technológiával.

A fejlődésünknek köszönhetően csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársakat az alábbi munkakörökre azonnali kezdési lehetősséggel: hegesztő, hegesztőrobot kezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • acélszerkezetek rajz szerinti összeállítása, készre hegesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség – a termelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • műszaki rajz ismeret
  • felelősségteljes hozzáállás
  • minőségorientált gondolkodás és igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér, műszakpótlék
  • teljesítmény díjazása
  • útiköltség támogatás
  • év végi prémium
  • munkaruha, munkacipő biztosítása
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • változatos feladatkörök, sokoldalú fejlődési lehetőséggel
  • igényes munkakörülmények
  • modern gépek és munkaeszközök

Nők és férfiak jelentkezését, valamint pályakezdők jelentkezését egyaránt várjuk.

A munkakör elsajátításához megfelelő betanulási időt biztosítunk.

Kapcsolat / Munkavégzés helye:

  • Mayer Ipari és Kereskedelmi Bt. 9341 Kisfalud Kossuth Lajos utca 106.

Jelentkezni az alábbi elérhetőségeken lehet:

  • Tel.: +36 96 / 547-810
  • E-mail.: karrier@mayer-gbt.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése