Építőipar, építészet

Építésvezető állás Kapuváron B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kapuvár
2018. 07. 03. 14:35

Dinamikusan fejlődő, megbízható építőipari cégünk keres új építésvezető munkatársat heti ott tartózkodással.

Főbb feladatok, munkák:

• Építési helyszínen való folyamatos jelenlét

• Teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen

• Anyagszükséglet összeállítása, az anyagellátás biztosítása

• Kivitelezés műszaki dokumentáció, építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése

• Időütemtervek elkészítése, követése, határidők betartatása

• Folyamatos együttműködés a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, megbízókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Utazási hajlandóság

• B kategóriás jogosítvány

• Építőipari műszaki végzettség

• Jó vezetői képesség, magabiztos fellépés és kommunikáció

• Önállóság, terhelhetőség, megbízhatóság, pontosság

• Számítógépes ismeretek (Excel, Office, Internet)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Nagyobb kivitelezői munkákban szerzett tapasztalat

Elérhetőség:

  • info@vivapalazzo.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése