Fizikai, segéd, betanított munka

Kábel összeszerelő munkatársakat keresünk Nagycenken

Munkavégzés helye: Nagycenk
Fizetés: Bruttó 160000 - 200000 / hónap
2019. 06. 11. 14:51

Nagycenken lévő, kábelkonfekcionálással foglalkozó cég, csapatának bővítése céljából Kábel összeszerelő munkatársakat keres, melyet cégünknél hölgyek végeznek.

Nagy részben ülő munka.

Feladatok: Kábelkonfekciónálással kapcsolatos munkaműveletek elvégzése. Krimpelés, blankolás, ónozás, forrasztás, bandázsolás...stb.

Amit nyújtunk:

  • Állandó egyműszakos munkarend (6:30-15:15)/ (8:30-15:00)
  • Változatos munka
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények
  • Fiatalos csapat
  • Utazási költségtérítég
  • Fejlődési lehetőség
  • 6 órás részmunkaidő lehetősége
  • Havi prémiumrendszer

lehetőségeJelentkezni önéletrajzzal lehet: Kovács András
9485 Nagycenk, Iskola u. 17/b Tel.: +43/2682/6846122 Mobil: +3670362 7995
www.lehner-electronics.at

Feladatok:

  • Kábelkonfekciónálással kapcsolatos munkaműveletek elvégzése. Krimpelés, blankolás, ónozás, forrasztás, bandázsolás...stb.
  • Nagy részben ülő munka.

Elvárások:

  • Precizítás, jó látás, kézügyesség, munkára való igényesség

Előnyök:

  • Előnyök közé tartozik a hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat, de NEM ELVÁRÁS!

Amit kínálunk:

  • A meghidetett pozíció mellé kínálni tudunk egy szép, tiszta és rendezett munkakörnyezetet melyet folyamatosan fejlesztünk.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése