Pénzügyi elemző állás Kapuvár és környékén

MUNKALEHETŐSÉG MINDEN KOROSZTÁLYNAK

️Ha szereted magad beosztani az idődet!
️Ha jó kommunikációs kézséged van és ezt kamatoztatni is szeretnéd.
️Ha szeretsz csinosan öltözni
️Ha szeretnél egy vidám fiatalos csapat tagja lenni
️Ha a munka mellett szeretsz szórakozni is
️Ha nem zavar hogy munkád elismeréseként akár tabletet, telefont vagy laptopot is kaphatsz (ezeken sajnos egy megrágott alma van akinek ez probléma az ne jelentkezzen)
️Ha nem gond hogy wellneselni kell menni néha, persze ez nem kötelező
️Ha most érettségiztél és főiskola mellett jól jönne egy kis plusz, vagy nyugdíj mellett dolgoznál,
️Jaa és nem utolsó sorban szeretnél pénzt is keresni

Fizetésed nagyságát te határozod meg, mond meg mennyit szeretnél havonta keresni és segítünk elérni a célt

MERJ NAGYOT ÁLMODNI

Feltétel: Kapuvár környéki lakhely, minimum érettségi, diploma előny.

Pályakezdők, nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

További információ a csoportban:

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

Feladatok: pénzügyi elemzés/tanácsadás
                   ügyfelekkel való kapcsolat tartás
                   ügyfelek kiszolgálása

Elvárások

Feltétel:       minimum érettségi
                     diploma előny, de nem feltétel
                     jó kommunikációs kézség
                     életkor 18 év-től
                     számítógépes ismetetek
Szakképesítés nem szükséges, a képzést mi biztosítjuk! Lehetsz nyugdíjas, kismama, főiskolás, egyetemista, munkanélküli. Dolgozhatsz, fő vagy mellékállásba.

Előnyök

Rugalmas munkaidő

Rugalmas a munkavégzés helye

Amit kínálunk

Amit kínálunk: Versenyképes fizetés,
                               Hosszú kiszámítható karrier
                               Folyamatos képzés
                               Mentor támogatás
                               Béren kívüli juttatások (apple
                               termékek, utazások, wellnes)
                               Szuper összetartó csapat
                               Csapatépítő programok
                               Megbecsülés
                               Gyors előrelépési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!