Szakmunka

Villanyszerelő/villanyszerelő segéd munkaerőt keresünk jogosítvánnyal Kapuvár környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kapuvár és környéke
Fizetés: Nettó 1000 - 0 / óra
2020. 02. 17. 10:17

Kapuvári vagy Kapuvár környékén jogosítvánnyal rendelkező villanyszerelőt vagy villanyszerelők mellé segéd munkaerőt keresek.

A munkába járást új (fél éves) gépjárművel biztosítjuk 8 órás munkarendben.

A megrendelésállomány függvényében végzett túlórát külön juttatással bérezzük,

13. havi bért fizetünk a ledolgozott órák függvényében.

Munkaruhát, szerszámokat biztosítunk.

Feladatok:

  • villanyszerelés vagy villanyszerelők mellett végzett kisegítő munka
  • isbusz vezetése

Elvárások:

  • Jogosítvány
  • Műszaki érzék
  • Kötelességtudat
  • Megbízhatóság
  • Segítőkészség
  • Csapatmunka

Előnyök:

  • villanyszerelői vagy villanyszerelők mellett végzett munka tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Munkába járás ("háztól-házig") céges autóval
  • Normál munkarend
  • 13. havi bér (az éves ledolgozott órák függvényében)
  • Túlóra (megrendelési állomány függvénye)  kiemelkedő juttatással.
  • Munkaruha, szerszámok

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése