Villanyszerelő/villanyszerelő segéd munkaerőt keresünk jogosítvánnyal Kapuvár környékén

Villany 2000 Kft.
Kapuvár
Nettó 1 000 Ft / óra
2020. 02. 17.

Kapuvári vagy Kapuvár környékén jogosítvánnyal rendelkező villanyszerelőt vagy villanyszerelők mellé segéd munkaerőt keresek.

A munkába járást új (fél éves) gépjárművel biztosítjuk 8 órás munkarendben.

A megrendelésállomány függvényében végzett túlórát külön juttatással bérezzük,

13. havi bért fizetünk a ledolgozott órák függvényében.

Munkaruhát, szerszámokat biztosítunk.

Feladatok

  • villanyszerelés vagy villanyszerelők mellett végzett kisegítő munka
  • isbusz vezetése

Elvárások

  • Jogosítvány
  • Műszaki érzék
  • Kötelességtudat
  • Megbízhatóság
  • Segítőkészség
  • Csapatmunka

Előnyök

  • villanyszerelői vagy villanyszerelők mellett végzett munka tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Munkába járás ("háztól-házig") céges autóval
  • Normál munkarend
  • 13. havi bér (az éves ledolgozott órák függvényében)
  • Túlóra (megrendelési állomány függvénye)  kiemelkedő juttatással.
  • Munkaruha, szerszámok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott