Betanított munka - kábel összeszerelő - kábel konfekcionáló

Lehner Electronics Kft.
Győr-Moson-Sopron megye
Bruttó 300 000 Ft - 340 000 Ft / Hónap
2022. 12. 19.

Nagycenken lévő, kábelkonfekcionálással foglalkozó cég, csapatának bővítése céljából Kábel összeszerelő munkatársakat keres a 2023. évtől, melyet jelenleg cégünknél nők végeznek.

Nagy részben ülő, könnyű fizikai munka.

Feladatok: Kábelkonfekciónálással kapcsolatos munkaműveletek elvégzése. Krimpelés, blankolás, ónozás, forrasztás, bandázsolás...stb.

Amit nyújtunk:

  • Állandó egyműszakos munkarend (6:30-15:15)/ (8:30-15:00)
  • Változatos munka
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények
  • Fiatalos csapat
  • Utazási költségtérítég
  • Fejlődési lehetőség
  • 6 órás részmunkaidő lehetősége
  • Teljesítménybonusz

Jelentkezni önéletrajzzal lehet: a "Jelentkezem" gombra kattintva.
9485 Nagycenk, Iskola u. 17/b
www.lehner-electronics.at

Feladatok

  • Kábelkonfekciónálással kapcsolatos munkaműveletek elvégzése. Krimpelés, blankolás, ónozás, forrasztás, bandázsolás...stb.
  • Nagy részben ülő munka.
  • Megváltozott munkaképességű személyek jelentkezését is várjuk!

Elvárások

  • Precizítás, jó látás, kézügyesség, munkára való igényesség

Előnyök

  • Előnyök közé tartozik a hasonló munkakörökben szerzett tapasztalat, de NEM ELVÁRÁS!

Amit kínálunk

  • A meghidetett pozíció mellé kínálni tudunk egy szép, tiszta és rendezett munkakörnyezetet melyet folyamatosan fejlesztünk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott