Egyéb munkalehetőségek

Operátor munkatársat keresünk 3 műszakos munkarendben!

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.

Elvárások:

általános iskolai végzettség, 3 műszak vállalása (6-14, 14-22, 22-6)

A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:

  • Étkezési utalvány,
  • munkába járás: autó 9,-Ft/km, tömegközlekedés: 100% útiköltség térítés vagy céges busz Beled irányából

Munkavégzés helye: 9330 Kapuvár, Fertőszentmiklós, Soproni út 49.

Foglalkoztatás kezdete, vége: 2018. 08. 31.

Foglalkoztatási jogviszony:Munka Törvénykönyve szerinti

Munkarend, munkaidő beosztás:három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján

Foglalkoztatás napi időtartama:8 órás teljes

Állásegyeztetés helye, ideje: 9444 Fertőszentmiklós, Soproni út 49. személyesen előzetes telefonos egyeztetést követően : Tel: (30) 456-0212 vagy emailben fényképes önéletrajzzal : zs.moritz@wolfplastics.eu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése