Közétkeztetési konyhavezető munkatársat keresünk Tétre

Eatrend Arrabona Zrt.
Tét
2022. 09. 05.

Téged keresünk, ha a magyar piacon több mint 10 éve jelen lévő, egyik vezető közétkeztetési társaságánál szeretnél dolgozni, amely igazi lehetőségeket ad a kollégáinak. Légy bátor, tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és csatlakozz csapatunkhoz.

Feladatok

  • A konyha működésének irányítása és ellenőrzése
  • Adatok rögzítése és elemzése
  • Az ételek elkészítéséhez szükséges alapanyagok összeállítása, rendelése
  • Áruk átvétele, minőségi, mennyiségi ellenőrzése, bevételezése, raktár ellenőrzése
  • HACCP dokumentumok, egyéb címkék ellenőrzése
  • Heti, havi riportok elkészítése
  • Ételek minőségének ellenőrzése
  • Szakácsok, konyhai kisegítők irányítása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (vendéglátás, szakács, vendéglátó menedzser)
  • Minimum 1-3 éves vendéglátásban, étkeztetésben szerzett tapasztalat
  • Alapfokú számítógépes ismeretek
  • Gyakorlatias, határozott személyiség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés
  • 1 műszakos munkarend

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!